מכונות תפירה זינגר – המכונה שכבשה את העולם


כנראה שכל אחד ואחת מכם ראיתם מכונה כזו בבית סבתכם, ואם לא שם אז ראיתם בוודאי אחת שמשמשת כשולחן בבית קפה או באר שרוצים להכניס שיק לעיצוב שלהם. אבל מדוע דווקא מכונות תפירה זינגר הן אלו שהפכו לפופולריות והאם הן באמת שוות את המחיר. יצאנו לבדוק את מכונות התפירה מבית זינגר במגוון משימות כמו תפירת מצעים, הכנת תיק ועוד שלל משימות.

מתפירת מצעים ועד תיקון שמלות

מכונת התפירה הראשונה בהיסטוריה הומצאה בשנת 1759 בבריטניה ובמאה השנים הראשונות הן היו בעיקר מסורבלות וגדולות. הכול השתנה כאשר בשנת 1851, אמריקאי בשם אייזק מריט זינגר, הכיר לעולם את השדרוגים שלו למכונת התפירה ובמהרה מכונות תפירה זינגר הפכו לנמכרות בעולם בזכות נוחות השימוש, מהירות העבודה ביחס למכונות אחרים אשר אפשרו לבצע מטלות כמו תפירת מצעי ג'רסי במהירות ובנוחות. מעל כל אלו הייתה עוד סיבה אחת, האפשרות שניתנה לרכוש את מכונות התפירה בתשלומים.

כיום חברת זינגר מציעה מגוון עצום של מכונות תפירה לצרכים ביתיים ולצרכים תעשייתיים, על פי האתר הרשמי שלהם אלו הם הקטגוריות המרכזיות של מכונות תפירה זינגר:

  • נייחות – הקטגוריה הבסיסית שמתאימה לאלו אשר עושים הכרות ראשונית עם מכונות תפירה
  • סטנדרטי – אלו מכונות תפירה עם יותר מחטים ועם יותר אפשרויות ותופסות מאשר הקטגוריה הבסיסית
  • מחשוב בסיסי – זוהי קטגורית הכניסה למכונות התפירה המתקדמות והממוחשבות, במכונות אלו למשל ביצענו את הבדיקה שלנו של תפירת מצעי ג'רסי
  • מחשוב מתקדם – הקטגוריה המתקדמת של מכונות התפירה הממוחשבות אשר מכילה יותר מחטים ויותר תוספות למכונה
  • תפירה ורקמה – פסגת מכונות התפירה של זינגר, מכונת תפירה ורקמה ממוחשבת במכשיר אחד

*אלו הקטגוריות של מכונות תפירה זינגר אך באופן נרחב וכללי מייצגות את חלוקת מכונות התפירה באופן נאמן.

 

איזו מכונת תפירה מתאימה לי?

חשוב לזכור שמכונת התפירה היא רק הכלי שלכם, היא לא תהפוך אתכם למעצבי על אלא רק תסייע לכם להגיע לתוצרים איכותיים יותר. כדי להבין מה מכונת התפירה שמתאימה לכם אתם צריכים לשאול את עצמכם קודם כול מה הצרכים שלכם ולאיזו מטרה אתם מתכננים לרכוש את מכונת התפירה.

אם אתם חדשים לעולם התפירה נמליץ לכם לבחור באחת ממכונות הבסיס. מכונות תפירה אלו מתאימות למגוון נרחב של בדים, מאפשרות תפר ישר, זיגזוג, לולאות כפתורים ועוד פתרונות שיסייעו לכם רבות בתהליך היצירה.

אם אתם כבר מנוסים יותר בתפירה או מתכננים להקים עסק המבוסס על מכונת תפירה אז אתם כבר צריכים לקפוץ ולעבור קטגוריה. אנחנו נמליץ לכם לקפוץ לקטגוריה של המחשוב הבסיסי כי היא תאפשר לכם לבצע פרויקטים גדולים ומורכבים יותר מאשר תפירת מצעים ותיקון שמלות. בשורה התחתונה הבחירה שלכם צריכה להתאים לצרכים שלכם וכמובן גם לתקציב שלכם, אחרי שתבינו את השאלות הללו תוכלו לבצע בחירה מושכלת אשר תתאים לכם כמו כפפה ליד.