מחפשת מכונת תפירה מחיר אטרקטיבי? קבלי כמה טיפים


מכונת תפירה מחיר | מכונות תפירהמחפשת מכונת תפירה מחיר השווה לכול כיס אבל מנגד גם באיכות טובה? אנשי הצוות המקצועי של "אווה מרכז התפירה" מסבירים שכמו כול מוצר, ישנם מגוון פרמטרים המשפעים על המחיר. מטבע הדברים, מכונת תפירה ביתית מכנית תהייה זולה יותר ממכונת תפירה תעשייתית ממוחשבת, וכך גם בנוגע למכונת תפירה ממותגת ואמינה כמו ברנינה, זינגר או יוקי בהשוואה למכונה של חברה אלמונית ולא מוכרת. 

גורמים נוספים המשפיעים על המחיר הם הדגם ושנת הייצור של המכונה, עוצמת המנוע, מספר התפרים השימושיים, כמו גם נוחות השימוש, סוגי הבדים שאיתם ניתן לעבוד ורמות המקצועיות והדיוק שאליהן ניתן להגיע. בנוסף, ישנן גם מכונות המותאמות לצורכי תפירה ייחודיים כגון מכונות אוברלוק, אפרט, רקמה, קווילטינג ועוד.

 

מכונת תפירה ביתית מדגם 8 KATANA

ענף מכונות התפירה מתאפיין בטווח מחירים נרחב, וניתן למצוא מכונת תפירה מחיר של 1,000 ₪ ומנגד מכונה שעלותה חוצה את רף ה- 10,000 ₪, כשאחד מכללי הברזל לרכישה נבונה הוא התאמה אל הצרכים הפרטניים. לדוגמה, עלותה של מכונת תפירה מדגם 8 KATANA נע בסביבות ה- 1,000 ₪. מדובר במכונה מכנית "מבית טוב",פשוטה ונוחה לתפעול. 

המכונה כוללת 19 תפרים שימושיים, החל מתפר ישר, אוברלוק וזיג זג, דרך תפרי סטרץ ולולאות, וכלה בכיווץ על גומי ואיחוי קרע. כמו כן, למכונה יש מחט זוגית המאפשרת לתפור מכפלות גם בבדי סטרץ. מכונת התפירה משווקת עם אחריות לשנה ומי שרוכשת אותה במרכז התפירה זוכה להדרכה מקצועית מורחבת.

 

מכונת תפירה ממוחשבת ומתקדמת מדגם PFAFF PERFORMANCE 5.0

מכונת התפירה מדגם 8 KATANA איכותית ואמינה מאוד, ומספיקה בהחלט לתופרות מתחילות, לצורכי תחביב, תיקוני בגדים ועוד. כאמור, אחד הפרמטרים המשפיעים מאוד על המחיר הוא מספר הפונקציות שהמכונה מציעה, והניסיון מלמד שלצורכי תפירה ביתיים שוטפים, 19 תפרים שימושיים הם די והותר, כך שאין טעם בנסיבות הללו להשקיע במכונה שמציעה עשרות פונקציות שספק אם איי פעם יעשו בהם שימוש. 

מאידך, ניתן למצוא בשוק גם מכונת תפירה מחיר של 10,500 ₪, כמו לדוגמה מכונה מדגם PFAFF PERFORMANCE 5.0 הנחשבת ל- SHOW הגדול והדבר הבא בעולם התפירה. מדובר במכונת תפירה ממוחשבת הכוללת מסך טאץ' ומעל ל- 400 תפרים, בהם קווילטינג, מונוגרמה, תפירה לצדדים וכן הלאה, ומותאמת לתופרות מקצועיות, לעבודות טלאים, עבודות בהיקף נרחב ועוד.