אווה מרכז התפירה - כל הפתרונות במקום אחד

זה נכון שהיום הטכנולוגיה התקדמה. זה נכון שהיום אפשר פשוט ללכת לחנות ולקנות בגדים, או וילונות מוכנים. אך זה גם עדיין נכון שבימינו שאנשים רבים עדיין אוהבים לעבוד עם הידיים וליצור, לקחת חלום ולהפוך אותו במו ידיהם לתוצר מוגמר. כך מסבירה אווה גזית, בעלת אווה מרכז התפירה והמכונות המקצועי בישראל שבחולון, את העובדה שלמרות הכל עדיין קיימות חנויות למכונות תפירה ומוצרי תפירה ואת העובדה שאנשים עדיין באים ללמוד את המלאכה הזו.

 

עיצוב אישי

 

אז מה מעניקה האפשרות לתפור מוצר מהתחלה ועד הסוף למי שיוצר ותופר אותו? אחת המתנות הגדולות שאדם מקבל כאשר הוא תופר מוצר בעצמו היא האפשרות לעצב את המוצר לגמרי בעצמו ולפי טעמו האישי. אתם ודאי מכירים את החוויה הזו בה אתם נכנסים לחנות בגדים, כיסויי מיטה או ריפודים לספות ונדהמים לגלות שכל המבחר שיש שם הוא אמנם גדול ומגוון אך ממש לא מדוייק עבורכם? ובכן, את הבעיה הזו ניתן לפתור כאשר לומדים לתפור ומעצבים את המוצר בו אתם מעוניינים לגמרי לפי טעמכם.

 

עולם של תפירה

 

עולם התפירה הוא עולם עשיר ומגוון. כל מי שנכנס אליו, ובעיקר מי שתחום התפירה והעיצוב חדשים לו, יכול בהתחלה להתבלבל מכמות המידע, הטכניקות, האביזרים ומכונות התפירה הקיימים. שפע של ממש. בשל כך, מומלץ בהתחלה ללכת וללמוד את הנושא בצורה מסודרת. במקום כמו "מרכז התפירה" של אווה גזית תוכלו לקבל ייעוץ והדרכה מקיפים וכן למצוא את מגוון דגמי מכונות התפירה המובילים בשוק.

 

שירותים נוספים

 

מרכז התפירה של אווה אינו רק מרכז לייעוץ ולמידה. בנוסף, הוא מהווה גם חנות עשירה עם שפע של אביזרי תפירה מכל סוג - חוטים, כפתורים, צמר לסריגה, חוטים ועוד - וכן מספק שירות תיקונים מקצועי למכונות התפירה, וגם מקום לייעוץ איך לבחור מכונת תפירה. במרכז תוכלו למצוא שירות תיקונים עבור מכונות תפירה מכל הסוגים - מכונות ביתיות או תעשייתיות, מכונות אוברלוק ועוד - ועבור מכונות תפירה של כל החברות - סינגר, ברנט, ברנינה, הווסקוורנה, פאף וכדומה. השירות במקום הוא אמין ומקצועי וברמה הגבוהה בישראל.

אוה מרכז התפירה | כל הפתרונות במקום אחד